0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Büro ve Ofis Taşımacılığı

Kurumsal olan veya olmayan iş yerlerinde kullanılan masa, sandalye, dolap ve rafların taşınması, büyüklüğüne bağlı olarak zorluk gösterebilir. Ofislerde kullanılan eşyalar evlere göre büyük yapıda olabilir. Ofisin taşınması halinde büyük yapılı bu  dolap, masa ve panoları taşımakta haliyle zor olacaktır. Çalışanların kullandığı bilgisayarın taşıma esnasında bir hasara uğraması kaçınılmaz bir problemi doğurur. Yapılacak taşıma işleminin çok iyi yapılması gerekir. Taşıma esnasında eşyaların koruyucu kılıfları ile taşınması, olabilecek hasara ve çizilmelere karşı önleyici olabilmektedir. Sabit telefon hatları bu noktada çalışırken dikkat edilmesi gereken önemli eşyalardan biridir. İnceliğinden dolayı, taşınırken telefon kablosunun kopması sonradan fark edildiğinde uğraştırıcı olabilir. Bunun önüne geçmek için telefonlarda aynı şekilde koruyucu kılıflarıyla taşınmalıdır.

 

Büro Eşyalarınız Özenle Taşınır

Büro ve ofis taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız ile ofis eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Yaptığımız taşımacılık işinde, alanında uzman çalışan kadromuz ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Büro eşyaları, sık değişen eşya grubunda yer almadığı için hasara uğramaması oldukça önemlidir. Ev gibi alanlarda canınız sıkılınca değiştirebilirsiniz. Fakat iş yerlerinde genelde durum böyle olmayabilir. Ofisinizde bulunan masa ve sandalyelerinizde, bünyenizde çalışıp ayrılan, vadesi biten personeller gibi olmaması için özenle taşıyoruz. Keçiören nakliyat firması, taşıma sektöründe uzman çalışanları ile kaliteli hizmet vermektedir.  

 

Eşyalarınızı Hasara Uğratmadan Güvenle Taşıyoruz

Değerli ofis eşyalarınızı taşımak için farklı bir firmayla iletişime geçmenize gerek bulunmadan taşıma işlerinizi kısa sürede yapıyoruz. Eşyalarınızı taşırken, taşıma işlemini kolaylaştırması için asansörlü taşıma mekanizması ile eşyalarınızın kontrollü bir şekilde taşınması gerçekleştirilir. Eşyalar, asansörün belli bölümlerine sabitlenerek güvenle taşınacak araca indirilir. Taşıma yapacak araç içinde eşyalar birbirlerine temas etmesi halinde zarar vermeyecek biçimde konumlandırılır. Büro ve ofis taşımacılığı işleriniz için uygun fiyatta taşıma hizmeti sunuyoruz. Farklı alanda taşımalar için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Daha önce taşıma sektöründe çalışmış tecrübeli çalışanlarımız ile kısa süre taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bize, sabit ve cep telefonlarınız ile çalışma saatlerimiz içinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabit telefon numaralarından çalışma saatleri içinde, cep telefonu numaralarından ihtiyacınız olduğu her an ulaşım sağlayabilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmetiyle eşyalarınız daire içinden değil, dairenin dışından taşıma işlemi yapılır. Taşınacak araca indirilirken eşyalarınız asansörün mekanizmasına bağlanır. Asansörü kontrol eden kişi yardımıyla aşağıya indirilir. Aracı kullanacak şoför arkadaşımız, verilen adrese eşyalarınızı güvenle taşıyacaktır.

 

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014