0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

           

 

Zaman zaman hepimizin adres değişikliğine neden olacak durumlarla karşılaşması mümkün olabilir. Yeni bir düzen kurarken taşınma işinizin gözünüzde olduğundan çok fazla büyümesini önleyecek çalışmalarımızla Şehirler arası nakliyat çalışmaları sunmaktayız. Farklı bir şehre götürülmesi gereken eşyalarınızın ambalajlanma, taşınma ve yeni adresinde monte edilerek teslim edilmesi gibi tüm aşamalarında taşıma ekiplerimiz profesyonel çalışmalar sunmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın kırılmadan dökülmeden hatta çizikler oluşmasına dahi imkan verilmeden yeni adreslerine ulaştırılmaları sağlanabiliyor. Eşyalarınızın sizin için olan önemini farkında olan firmamız, eşyalarınızın yanında güveninize da taşıdığının farkında olmaktadır. Bu nedenle eşyalarınızın en kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlanması sağlanmaktadır.

                       

 

Eşyalarınızın toplanmasında yeni adresinde yerleştirilmesinde her aşamaya kadar Şehirler arası nakliyat firmamız tarafından memnuniyet garantili olarak sunulmaktadır. Firmamız özenli ve titiz çalışmaları içerisinde çevresini de rahatsız etmeden çalışmalarını yürütmektedir. Kullanılan profesyonel malzemeler ve alanında uzman taşıma ekiplerimiz ile nakliye alanında her aşamayı hızlandırmaktadır. Kırılacak eşyalarınızın ambalajlama çalışmaları çok daha önemlidir. Bu eşyalarınız için kolileme çalışmalarında sünger, köpük gibi ek malzemeler kullanılabiliyor. Ayrıca bu eşyaların araçlara yüklenmesinde de dikkatli olunmaktadır. Şehir içi nakliyat çalışmalarında da oldukça hızlı ve güvenli hizmetler veren firmamız; taşıma alanlarındaki özelliklere göre farklı araçlar, ekip elemanları ve ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Bu şekilde de çok daha başarılı bir şekilde eşyaların taşınması mümkün olacaktır.

           

 

Sigortalı olarak eşyalarınızın taşınması da özellikle Şehirler arası nakliyat çalışmalarımızda önerdiğimiz bir hizmet olmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın için yapılabilecek poliçeler ile eşyalarınızın uzun mesafelerde karşılaşabilecekleri risklere karşı da koruma altına almış olabileceksiniz. Ev ve iş yerlerinizin şehirlerarası mesafelerde taşınması gerekli olduğunda nakliyat alanında çok daha profesyonel ve güvenilir çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, müşterilerine her zaman kalite odaklı hizmetler sunmaktadır. Kalite önceliğimiz olmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyetler sayesinde çalışmalarımızda nakliyat alanında çıkan her yeniliği kullanmaya çalışmaktayız. Özellikle asansörlü araçlarla yapılan taşımacılık sektör içerisinde başarılı ve tercih edilir hizmetlerimiz oluşturmuştur. Taşıma alanı ne kadar yüksek olursa olsun eşyalarınızın bu alanlardan tek tek asansörlü araçlarla indirilmesi mümkün olacaktır.

 

Şehirler Arası Nakliyat

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014