0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Fuar Stant Taşımacılığı

Özellikle de bahar ve yaz aylarında artmakta olan fuarlar ve panayırlar her zaman herkes tarafından sevilirler. Gittiğiniz fuarların taşıma işlemlerini ise bizler Fuar stant taşımacılığı kategorimiz altında gerçekleştiriyoruz. Her zaman en kaliteli şekilde yapmakta olduğumuz hizmetimizin geniş kapsamlı alanları da mevcuttur. Fuarlara gitmesi gereken malzemeler gerçek anlamda büyük malzemelerdir ve taşıması bir hayli zordur. Bu nedenle hızlı ve güvenilir bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyulur. Burada devreye girmekte olan bizler, firma olmanın çok ötesinde bir aile olarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz her an her yerden başka bir yere kuracak olduğunuz fuarın malzemelerini taşıyabiliriz. Sizlere hiçbir zorluk çıkarmadan ve tamamen kendi elemanlarımız ve kamyonlarımız ile hizmet veririz. Aynı zamanda Keçiören nakliyat olarak da biliniyoruz. Bizlere ulaşmak istediğinizde bu isimle ulaşabilir ve kapsamlı olarak hangi alanlarda taşımacılık yaptığımızı öğrenebilirsiniz.

 

Bir Tuş Uzağınızda Nakliyat Firması

Fuar stant taşımacılığı bizim bir firma olarak alt dalda yer alan hizmetlerimizden birisidir. Evden eve taşımacılık, ofislere taşımacılık, şirketlere taşımacılık, fuar taşımacılığı gibi pek çok dalda hizmet veriyoruz. Üstelik olabildiğince hızlı ve güvenilir olarak hizmetimizi sizlere aktarıyoruz. Elemanlarımız ve diğer tüm çalışanlarımız işinde uzmandır ve her zaman tercih edilen çalışanlar olarak bilinir. Aldığımız ücretin hakkını verebilmek ve daima adil olabilmek adına 7 gün 24 saat boyunca çalışıyoruz. Hiç durmaksızın devam eden bu hizmetimiz sizlere güven ve memnuniyet olarak dönüyor. Bizlere bir telefon kadar uzağınızdan ulaşabilir ve hangi alanda taşımacılık hizmeti almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak bizim görev ve sorumluluğumuzdur. En yüksek binalarda dahi taşıma işlemlerini gerçekleştiririz.

 

Asansörlü Hizmet

Her alanda olduğu gibi Fuar stant taşımacılığı alanında da asansörlü olarak hizmet veriyoruz. Eğer taşınacak olan eşyalarınız büyükse ve taşınması gereken mesafeler yüksek katlarda yer alıyorsa, bünyemizde yer alan asansörümüz sayesinde eşyalarınız el değmeden taşınıyor. Üstelik eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce sizlere eğer paketlemişseniz, yeniden paket isteyip istemediğini soruyoruz. Ancak paket yapmadıysanız bizler özel paketleme servisimiz ile eşyalarınıza zarar vermeden paketleme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Böylece fuara gidecek olan ve stant açılacak olan eşyaların tümü güvenilir durumlar içinde taşınıyor. Kırılma, çizilme, kopma ve benzeri durumlar meydana geldiği takdirde firmamız tarafından hasarınızı karşılıyoruz ve sizlere güvenilir bir taşıma hizmetinin nasıl verildiğini bir kez daha göstermiş oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk plandadır.

 

Keçiören Nakliyat 2014