0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN NAKLİYAT


Elbette herkes her şeyin en iyisini hak etmektedir. Bunun içinde karşımıza çıkan seçenekler arasından menfaatimize sonuçlar sunan hizmetlerden faydalanmamız doğru olacaktır. Bu konuda nakliye sektöründe istenilen hizmeti sunan ve müşterilerinden her daim olumlu tepkiler alan Etlik nakliyat taşınmalarda gerekli olan her türlü ekipmanı birinci sınıf kalitelerden tercih etmekte ve bu sayede eşyaları sıfır hasar ile yeni mekânlarına ulaştırmaktadır. Taşınmaların her açıdan sorunsuz olması ve firmaların bu konuda gerekli güveni vermesi sektördeki varlıklarının devam etmesi adına önemli olmaktadır. Sigortalı taşımacılık yapan, kaliteli malzemeler kullanan, işinde uzman ekibe sahip olan ve fiyat tekliflerini uygun veren nakliyat hizmetlerine hız kesmeden devam edecektir.                       


Taşınmaya karar verdiğinizde sizlere yardımcı olacak olan nakliyatın sizlere vereceği talimatlara uyum sağlamanız gerekmektedir. Örneğin buzdolabı, derin dondurucu gibi bir gün öncesinde prizden çıkartılıp içi boşaltılması gereken eşyaları taşınmaya hazırlamalısınız. Yine aynı şekilde evlerinize tavan arası, bodrum ve kiler gibi gözden kaçacak bölümler var ise bu bölümleri de ekip ile paylaşarak eşyaların toplanmasını sağlamalısınız. Kendi hazırlamış olduğunuz kolilerin ne derece kaliteli olduğunu bilmediğiniz için taşınmalar sırasında sorun yaşanmaması için ağızlarının kapalı olduğuna ve dayanıklılık oranına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı şekilde kıyafetlerinizi toparlama çabasına girmemeli bu işi Etlik evden eve nakliyat ekibine bırakmalısınız. Ekip kıyafetlerinizi kolilemek yerine kıyafet taşıma dolaplarında taşıyacak ve dolaplara yerleştirme yapılması da daha kolay olacaktır.                       


Oldukça masraflı olan ve zaman gerektiren taşınma süreci öncesinde işlerin kolaylaşması adına kullanılmayan eşyaların elenmesi doğru bir tespit olacaktır. Eskimiş kullanılmayan hale gelmiş, ya da oldukça gereksiz olan eşyaların atılması hatta satılması sonrasında taşınmalar daha kolay olacaktır. Sonrasında işlerin daha da kolaylaşması adına hazırlanan notlar koliler üzerine yapıştırılarak yeni ev ya da iş yerlerinde yerleşme kolaylaştırılmaktadır. Koliler ve diğer tüm büyük ebatlı eşyalar asansör sistemi ile kolay şekilde taşınmaktadır. Taşınana tüm eşyalar Etlik asansörlü nakliyat ekibi tarafından sizlerin belirlemiş olduğu odalara yerleştirilmektedir. Büyük bir dikkatle taşınan eşyalarda en ufak bir deforme dahi olmamakta ve bu sayede eşya sahipleri gereksiz sıkıntılar yaşamamaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014