0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

YENİMAHALLE NAKLİYAT

 

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi 1949 yılında o dönemin belediye başkanı Ragıp Tüzün tarafından yerleşim alanı olarak planlanmıştır. Özellikle dar gelirli ve işçi grubuna yönelik toplu konutlar yapılan bu alanda ilk projeler iki karlı olarak yapılmış olsa da günümüzde oldukça yüksek katlı konut projelerinin de merkezi olmaktadır. 1957 yılında merkez haline gelen bu semt engebeli bir arazi üzerine kuruludur. Genel olarak bakıldığında ise ilçenin yüz ölçümü 274 km2 dir. Semt içerisinde Yenimahalle Nakliyat hizmetleri veren firmamız bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile tercih edilmektedir. Nakliye alanında eşyalarınızın çizilmesine dahi fırsat vermeyen firmamız, eşyalarınız ile birlikte güveninizi de taşıdığının farkında olmaktadır.

 

Evden eve nakliyat çalışmaları içerisinde taşınma işinizi Arapsaçı olmaktan kurtarmaktayız. Her iş ehlinin elinde kolaydır. Alanında uzman ekiplerimiz uzun yılların tecrübesi ve kullandıkları teknolojik cihazlar sayesinde kurumsal çalışmalar yürütmektedir. Kendi kendinize koltuklarınızın yerini değiştirirken bile belinizi ağrıtabilir, eşyalarınızda çizikler oluşturabilirsiniz. Taşıma ekiplerimiz hangi eşyanın nasıl daha pratik bir şekilde taşınacağını bildikleri için eşyalarınızı sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde araçlara yükleyebilmektedir. Bu alanda Yenimahalle Nakliyat firmamız ambalajlama çalışmalarında da her kullanıma özel malzemeler ve yöntemlerle paketleme çalışmalarını yürütmektedir. Mobilyalarınız tek tek demonte olarak paketlenmekte ve bu şekilde taşıma esnasında oluşabilecek çizilmelere karşı güvence altına alınabilmektedir.

 

Ofis taşımacılığı çalışmalarımızda ambalajlama çok daha önemlidir. Çünkü dijital cihazlar yaşanabilecek sarsıntı durumlarında bile hasar görebilir. Bu tarz cihazların taşınmasında sigortalı taşımacılık hizmetlerimizde öne çıkmaktadır. Hazırlanan poliçeler bir tedbir olmakta ve taşınan eşyalarınızın tamamen firmamızın kurumsal çalışmalarının güvencesi altında yer alabilmektedir. Araçlar içerisinde de bu hassas cihazların yerleştirilmesinde farklı ve özenli metotlar takip edilmektedir. Asansörlü nakliyat çalışmaları ise Yenimahalle Nakliyat firmamızın artık her alanda kullandığı bir araç olmaktadır. Oldukça yüksek binalara ulaşan bu araçlar sayesinde eşyalarınızın bir düzlem üzerinde yere kadar güvenli bir şekilde taşınıyor. Yeni adreslerine de aynı sistem ile taşınmalar mümkün olmaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız eşyalarınızın yoğunluğu ne olursa olsun eşyalarınızı tek seferde, ekonomik bir şekilde taşıyabilmektedir.

Keçiören Nakliyat 2014