0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

HIZLI VE EKONOMİK NAKLİYAT HİZMETİ

 

Tayininiz çıktı ve başka bir ile taşınmanız gerekmekte ya da yeni bir ev satın aldınız ve hemen evinize geçmek istiyorsunuz. Önünüzdeki zamanın ne kadar eziyetli ve masraflı olduğunu bildiğiniz için de biraz tedirgin olmaktasınız. Fakat hiçbir şeyden korkmamalı ve masrafları düşünmemeli yalnızca Batıken nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Uzun zamandır sektörde hizmet vermekte olan nakliyat sizlerden gerekli bilgileri almakta ve sonrasında hazırlıkları yaparak eşyaları toparlamaya başlamaktadır. Ekip müşterilerinden özel eşyalarını almalarını ve bir gün öncesinden prizden buzdolabı ve derin dondurucularının çekilmesini istemektedir. Sonrasında kendisi ev sahipleri tarafından gösterilen tüm eşyaları kaliteli malzemeler kullanarak ambalajlamakta ve araçlarına taşımaktadır.                             


İşlerin hızlı şekilde devam edebilmesi adına ekibin farklı alanlarda da iyi olması gerekmektedir. Örneğin kendi imkânları ile taşınacak olan kişiler mobilya ve beyaz eşyaları sökecek ustalara günler öncesinden haber verdikleri halde beklemek zorunda kalmakta ve zaman kaybetmektedirler. Yine aynı şekilde bu ustalara da ödemeler yaparak ekstra masraflar yapmaktadırlar. Oysaki Batıkent evden eve nakliyat bünyesinde bu konuda tecrübeli olan kişiler tüm bu işlemleri gerçekleştirmekte ve bu sayede zaman kaybı da yaşanmamakta ekstra paralar harcanmak zorunda da kalınmamaktadır. Her taşınmayı kendisine özel planlamayan, tüm ekip ve ekipmanları gerektiği oranlarda hazırlayan nakliyat fiyatları da vermiş olduğu hizmetlere göre ayarlamaktadır. Buda müşterilerinin hoşuna gitmekte ve herkes aldığı hizmet kadar ödemeler yapmaktadır.                                                                                                                   

İşlerin daha da kolaylaşması ve kısa sürede bitmesini sağlayan asansör sistemi aynı zamana daha önceleri ne kadar dikkat edilse de yaşanmakta olan olumsuzluklarında önüne geçmektedir. Sistem sayesinde oldukça rahat taşınan tüm büyük ebatlı eşyalar ve diğer tüm koliler araç içerisine de olması gerektiği şekilde yerleştirilmektedir. Kullanılan kaliteli malzeme ve düzenli yerleştirme sayesinde seyahat sırasında istenilmeyen durumlarda yaşanmamaktadır. Müşterilerini memnun etmek ve her daim onların menfaatine hizmetler sunabilmek adına çalışan Batıkent asansörlü nakliyat günün her saatinde hizmet vermek için hazır halde bulunmaktadır. Söz verdiği zamanlarda eşyaların bulunduğu mekânlara gelen ve toparlamaları gerçekleştiren nakliyat yine aynı şekilde söz vermiş olduğu zamanlarda eşyaları yeni yerlerine ulaştırmaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014