0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

ERYAMAN NAKLİYAT

 

Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı olan Eryaman, 10 adet mahalleden oluşmaktadır. Osmanlı dönemlerine uzanılacak olursa bu alanda bir Eryaman köyü bulunmakta idi. 80’li yıllarda o dönemin en modern yerleşim planı olarak Eryaman alanı seçilmiş ve TOKİ projeleri ile semtin yüzü değişmeye başlamıştır. Etaplar halinde yapılan projelerde genellikle çok katlı evler yapılmıştır. Toplu konut projeleri ile nüfusu her geçen gün çok daha fazla artmaktadır. Göksu Parkı ise Ankara’nın en önemli dinlenme mekânları arasında yer alır. Semt içerisindeki nakliyat taleplerini çok hızlı bir şekilde karşılayabilen Eryaman Nakliyat her taşıma programı için ayrı bir proje oluşturmaktadır.

 

Kurumsal çalışmaları ile oldukça başarılı şekillerde nakliyat çalışmalarını yürüten firmamız, koordinasyonu sağlarken ön hazırlık aşamasında elde edilen tüm verileri kullanmaktadır. Ön hazırlık aşaması nakliyat çalışmalarının başarısını ve kalitesini belirler. Evinizin kaç odalı olduğu, kaçıncı katta yer aldığı, mobilya ve tesisat ustalarının gerekli olup olmadığı, eşyalarınız için kullanılabilecek en uygun malzeme ve araç seçimi belirlenmektedir. Buraya kadar belirlenen tüm kriterler için ekipler belirlenmekte ve tüm evin eşyaları çok kısa bir zaman diliminde yeni adresinizde aynı şekli ile transfer edilebilmektedir. Nakliyat sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Eryaman Nakliyat tüm aşamalarda eşyalarınızda çizikler dahi oluşmasına fırsatlar vermeden çalışmalar yürütmektedir.

 

Asansörlü araçlar son dönemlerde nakliyat çalışmalarını çok daha profesyonel bir alan taşımıştır. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde binalarda artan kat sayısı, eşyaların taşınmasında çok önemli problemler oluşturabiliyor. Daha yep yeni eşyalarınız evinize gelmeden hasar alabiliyor. Bu durumlarla karşılaşma riskini sıfırlayan firmamız asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınızı yekpare olarak evinize çıkarmaktadır. Ya da indirmektedir. Bu şekilde zamandan, insan gücünden tasarruf edilmekte ve bu olağan bir şekilde fiyatlara yansımaktadır. Bu alanda Eryaman Nakliyat evden eve nakliyat, ofis taşımacılıkları, fuar taşımacılıkları ya da tekstil taşımacılıklarında kaliteli ve sorunsuz çalışmalar yürütmektedir. Metot ve kullanılan araçlar bakımından taşıma ekibimiz eşyalarınızın adeta güvencesi olmaktadır. Şehirler arası yollarda ekstra bir önlem için ise sigortalı taşımacılık hizmetleri önerilebilmektedir.

 

Eryaman Nakliyat

Keçiören Nakliyat 2014