0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

SİNCAN NAKLİYAT

 

Ülkemizin 6. İlçesi olan Sincan, 384 km2 yüzölçümüne sahiptir. Denizden yüksekliği ise 855 metre olmakta ve tarihi 17. Yüzyıla kadar uzanan bu semt, Cumhuriyet zamanında Bulgaristan ve Romanya’dan gelen göçmenlerin yerleştirildiği alan olmaktadır. Gelen göçmenler yanların getirdikleri lalelerle zaman içerisinde semti lale bahçesine çevirmiştir. Ankara merkezine 20 km uzaklıkta yer alan ilçe, genellikle dağlık alanlarla kuşatılmıştır. İlçe toplarını Ankara Çayı sulamakta ve verimli topraklara sahip olmaktadır. Sem içerisindeki nakliyat taleplerinde ise Sincan Nakliyat firmamız öne çıkıyor. Özellikle kurumsal bir firma olarak; metotları, geniş araç filosu, deneyimli taşıma ekipleri ve modern araç kullanımları ile nakliyat alanında sorunsuz ve kaliteli çalışmalar sunmaktadır.

 

Ankara ülkemizin başkenti olması itibari ile pek çok etkinliğe ve organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bu organizasyonlarda temsilci olabilmek adına firmalara fuar taşımacılığı alanında da destek olan firmamız, fuar alanları ile ilgili prosedürleri bilmekte ve uyumlu çalışmalar oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra ister şehir içi, ister şehir dışı taşımacılık çalışmalarında sigortalı taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Genel olarak her müşteri ve taşıma programı için ayrı olarak hazırlanan poliçeler, yollarda karşılaşılabilecek kazalara karşı bir tedbir olabilir. Ancak Sincan Nakliyat hizmetlerimizin tamamında firma güvencesi sunulmaktadır. Eski dönemlerde olduğu gibi eşyaların battaniyelere sarılarak karga tulumba taşınması söz konusu değildir. Firmamız kendini nakliyat alanında her geçen gün biraz daha fazla yeniliyor.

 

Sektör içerisindeki tüm yenilikleri takip eden firmamız, müşterilerimize her zaman çok daha kaliteli çalışmalar sunma hedefi ile yola çıkmaktadır. Taşıma alanında metot ve araçlar çok önemlidir. Eşyalarınızın tek tek sökülerek paketlenmesi, esasında taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı da önemli bir tedbir olmaktadır. Bu şekilde beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle kaplanması, oluşabilecek çizikler gibi sorunların da önüne geçmektedir. Taşınacak alan yüksek katlarda olduğunda ise daha pratik bir taşıma metodu olarak Sincan Nakliyat asansörlü taşıma hizmeti öne çıkmaktadır. Bu şekilde daha az eleman ile 3+ 1 bir evin eşyaları çok daha kısa bir süre içerisinde yeni adresine ulaştırılabilecektir.

 

Sincan Nakliyat

Keçiören Nakliyat 2014