0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

BİLKENT NAKLİYAT

 

Bilkent Üniversitesinin olduğu sem olarak bilinen Bilkent, Hacettepe ve OTDÜ arasında kurulmuştur. Eskişehir otobanına kadar uzanır. Özellikle 2008 yılında inşa edilen bilgisayarlı sistemlerle kontrol edilen seminer salonları ve kompleks yapıları ile gündeme gelmiştir. Cami, Kilise ve Sinagog bir ibadet alanlarının aynı anda kullandığı bu kompleks yapılar bilim kenti içerisinde yer alıyor. Bilkent üniversitesi bölgenin ilk vakıf üniversitesi olarak 1984 yılında kurulmuştur. Semt içerisinde hizmetler veren Bilkent Nakliyat taşımacılık taleplerinizi kurumsal çalışmaları ile karşılamaktadır. Nakliyat alanında farklı ihtiyaçlarınıza çok özel çözümlerle karşılıklar bulan firmamız, taşınma işini sizin için endişe edilebilecek durumlar arasından çıkarmaktadır.

 

Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız farklı kullanım alanlarında özel araç içi dizaynlarla da eşyalarınızı taşımaktadır. Tekstil firmaları için Bilkent Nakliyat askılı taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Bu şekilde yatırımlarınız olan ürünlerin aynı kalitede ve sorunsuzlukta taşınması mümkün olabilmektedir. Evden eve nakliyat çalışmalarında eşyalarınız için özenli paketleme çalışmaları yapılmaktadır. Tüm eşyalarınızın demonte olarak sökülmekte ve tek tek paketlenmektedir. Mobilyalarınızda sağlanan özenli paketleme çalışmaları ile oluşabilecek sarsıntı anlarında dahi eşyalarınızda çizikler oluşmasına fırsat verilmeyecektir. Özel eşyalarınızı paketlerken ilk açılacak koliyi en son paketlemeni önerilir. Bu kolileri de üzerine yazılarak belirtmek eşyalarınızın yerleştirmesi aşamalarında da kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Asansörlü araçlarımız ile eşyalarınızın yüksek katlarda bulunan dairelere çok daha pratik bir şekilde ulaştırılması mümkün olabiliyor. Özellikle Bilkent Nakliyat çalışmalarında sökülen balkon kapılarında asansörler yardımı ile eşyalarınız sorunsuz, hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yerleştirilmektedir. Sonrasında ise eşyalar alındığı şekli ile monte edilerek teslim edilecektir. Taşınma işinizi profesyonel bir şekilde yöneten ekiplerimiz bu çalışmalarında memnuniyet ilkesini baz alarak hizmetler üretmektedir. Bazı eşyalar için çok daha özel taşıma planları gerekli olabilir. Piyano, kasa ve antika eşyalar gibi seçeneklerde eşyalarınızın uygun metotlar, araçlar ve tecrübeli elemanlar tarafından taşınması mümkün olacaktır. Bu şekilde eşyalarınıza zarar verilmeden istenilen adrese ulaştırılabilmesi sağlanır. Nakliyat sektörü içerisinde kurumsal çalışmaları ile öne çıkan firmamız, sektörünün öncü isimleri arasında her hizmetini güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile sürdürmektedir.

 

Bilkent Nakliyat

 

Keçiören Nakliyat 2014