0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

 

TAŞIMACILIĞIN EN KALİTELİSİ 

Taşınmak insanlar için bugün başlı başına bir sorundur. Oturdukları yerlerde herhangi bir sorun ile karşılaşınca ne yazık ki evlerini değiştirmek durumunda kalmaktadırlar. Sizlere taşınırken yardımcı olan firmamız eşyalarınıza zarar gelmemesi için uğraşmaktadır. Nakliyat firmamız sizlerin eşyalarını güvenle taşımakta ve ihtiyacınız olduğu anda bizlere ulaşma imkanı sunmaktayız. Gölbaşı nakliyat firmamız sizleri memnun etmek için elinden geleni tüm ekip arkadaşları ile yapmaktadır. Güvenle taşınabileceğiniz ve eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Firmamız deneyimli kadrosu ile ve profesyonel hizmet anlayışı ile tüm taşımacılık işlemleriniz için hizmetinizdedir. Şirket taşınmalarınız, ev taşınmalarınız ve ofis taşınma işlemlerinde firmamız sizlere en iyi hizmet verebilmek için hazırdır. İstekleriniz doğrultusunda istediğiniz yerlerden istediğiniz yerlere taşınma işlemlerinizi eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden taşımaktayız.

 

Nakliye öncesi ambalajlama işlemlerini gerçekleştirerek eşyalarınızın zarar gelmemesi için çaba sarf etmekteyiz. Ardından taşınma ve eşyalarınızı yeni evinize taşıyarak hizmetlerimizi gerçekleştirebiliriz. Herhangi bir taşınma ihtiyacı halinde firmamız ile iletişim halinde bulunabilirsiniz. Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Sizler için ambalajlamayı özenle yapmakta ve sağlam malzemeler kullanmaktayız. Dünya teknolojilerini yakından takip ederek, alt yapısını sürekli yenileyen firmamız sizlere daha iyi nasıl hizmet verebilmek için çalışmalar yapmaktadır. Nakliyat sektöründe kaliteli hizmet için çalışmalar yapmaktayız. Kendimize kaliteli hizmet anlayışını benimseterek sizlere tüm ekibimiz ile o şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Müşteri memnuniyeti bizim firmamız için en ön plandadır. Firmamız taşımacılığını üstlendiği tüm eşyaları sigorta altına almaktadır. Bu sayede de eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden taşımacılığın gerektirdiği ilkeleri yapmaktayız. Ayrıca yüksek katlara ve dairelere asansörlü hizmetimiz ile taşımacılığı kolaylaştırmaktayız. Gölbaşı asansörlü nakliyat firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. Bizlere ulaşmanız ile taşımacılığınızı garanti altına almış bulunmaktasınız. Bu sayede sizlerde maddi zarar görmeden hizmet alabilirsiniz. Asansörlü taşıma ile evinizde dışarıya bakan bir pencere olması yetmektedir. Pencere ile eşyalarınızı asansörlerimiz sayesinde yukarıya taşıyabiliriz. Kaliteli hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti eder ve sizler için çalışmalar yaptığımızı bizi seçtiğiniz zaman görme şansı yakalayabilirsiniz.

Keçiören Nakliyat 2014