0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

BALA NAKLİYAT

 

Ankara’nın doğusunda yer alan Bala ilçesi, 2,830 km2 yüzölçümüne sahiptir. Mustafa Kemal Atatürk Bala millet vekili olarak meclisi girmiştir. 1850 yılına ait Osmanlı arşivlerinde bu semt ile ilgili bilgiler yer alıyor. Burada yaşayan halkın Türkmenistan Daşoğuz kökenli olduğu bilgileri kayıtlarda yer almaktadır. O dönemlerde cemaatler halinde gelip bölgeye yerleşen yörükler semtin oluşmasını sağlamıştır. Ayrıca orta Anadolu’nun en zengin halay bölgesi olarak ta anılan Bala, hala kültürel özelliklerin yaşatılmaya çalışıldığı bir yer olmaktadır. Semt içerisindeki nakliyat çalışmalarında ise Bala nakliyat hizmetlerimiz ile firmamız yöre halkının tüm taleplerine cevaplar vermektedir. Nakliyat alanında evden eve taşımacılıklarda elinizi hiçbir şey sürmeden eşyalarınızın yeni adreslerine taşınmaları sağlanabiliyor.

 

Evden eve taşımacılık çalışmaları içerisinde ambalajlama çok önemlidir. Evlerde mobilya, beyaz eşya ve çok değerli antikalarınızı özellikleri baz alınarak ambalajlanmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında eşyalarınızda çizikler dahi oluşmaması için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Bu alanda Bala nakliyat hizmetlerimiz arasında tekstil taşımacılıkları da buluyor. Tekstil ürünlerinin araçlarda kırışmadan transfer edilmesini sağlayabilecek askılı dizaynlar sayesinde bu alanda pek çok firmaya kurumsal nitelikte profesyonel hizmetler verilmektedir. Daire taşımacılıklarında da kırışmasına istemediğiniz eşyalarınız için askılı iç dizaynları olan araçlar kullanılabilmektedir. Fuar taşımacılıkları da Ankara içerisinde en çok tercih edilen çalışmalarımız arasında yer alıyor. Bu alanda teşhir niteliğindeki tüm eşyalarınızı ve tüm stant malzemelerinizi paketleyerek sevkiyatı yapılmakta ve kurulması gereken alanda kurularak teslim edilmektedir.

 

Sigortalı taşımacılık çalışmalarını da şehir içi ya da şehir dışı taşımacılık hizmetlerinde talep edebilirsiniz. Nakliye çalışmalarında amaç teslim alınan tüm eşyaları herhangi bir sorun yaşanmadan yeni adreslerine alındığı şekli ile bırakılmasıdır. Bu ilke ile çalışan Bala nakliyat firmamız eşyalarınızın orijinal hali ile teslim edilebilmesi için nakliyat alanında yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Taşıma ekipleri gelişen metotları anında incelemekte ve fayda getirdiği taktirde anında bünyesine katmaktadır. Bu şekilde de eşyalarınızın sizin yatırımlarınız, hatıralarınız olduğunu unutmayarak özenli, titiz, kaliteli ve memnuniyet odaklı çalışmalar sunmaktayız. Tüm çalışmalarımızda nakliyat alanında modern araçlar ve teknikler her an yenilenerek kullanılmaktadır.

 

Bala Nakliyat

Keçiören Nakliyat 2014