0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

KALİTENİZE YAKIŞIR HİZMETLER

 

Zamanın hızına yetişmek profesyonellik ister. Yeniliklere uyum sağlamak ve kendisini geliştirmek isteyen firmalar ait olduğu sektörde lider olmak ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına mücadeleler vermektedir.  Tam da bu şekilde çalışan ve her daim müşterilerine en iyileri sunan Elmadağ nakliyat hizmetlerinin her ayrıntısına dikkat ederek kusursuz hizmetlere imza atmaktadır. Herkes için değerli olan eşyaları en doğru ekipmanlar kullanarak muhafaza eden ve alanında uzman ekip ile taşımaları gerçekleştirecek olan araçlara taşımakta olan nakliyat şimdilerde soluksuz çalışmaktadır. Sahip olduğu müşteri potansiyelini her daim artıran ve gerekli güveni müşterilerine vererek onların menfaatlerine çalıştığını gösteren firma fiyatlarında da büyük ölçülerde uygunluk sağlamaktadır.                                             


Çok daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlayan ve sektörde en iyiler arasında yerini almak isteyen Elmadağ evden eve nakliyat kendilerine gelen müşterilerine sunmakta oldukları hizmetleri hakkında her türlü bilgiyi vermektedir. Eşyaları sigortalayan ve bu sayede eşya sahiplerinin maddi zararlara uğramamasını sağlamakta olan nakliyat eşya depolama, parça eşya taşıma konusunda da arzu edilen hizmetleri sunmaktadır.  Müşterileri ile gerekli anlaşmaları yaptıktan sonra ekspertizi adreslere yönlendiren ve sigorta poliçesini olması gerektiği şekilde hazırlatmakta olan nakliyat yine aynı şekilde kendi ekiplerinin eşyaları analiz etmelerini ve gerekli olacak olan ekipmanları belirlemelerini istemektedir. Sonrasında tüm ekipmanların hazırlanması ve ekibin kurulmasının ardından eşyaları olması gerektiği şekilde toplanmalarını ve taşınmalarını sağlamaktadır.                                                 


Taşınmalar sırasında mutlaka kullanılmakta olan asansör sistemi de özellikle ağır eşyaların kolay şekilde zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bu özel sistem sayesinde dar merdiven aralıklarında saatlerde eşyalarla uğraşılmamakta olup, kolay şekilde zamandan büyük ölçüde tasarruf edilerek eşyaların taşınması sağlanmaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde hizmet vermekte olan Elmadağ asansörlü nakliyat kendisini geliştirmekten büyük ölçüde memnun olmakta ve bu sayede müşterilerini de memnun etmektedir. Hizmetlerinin her birinin kendisine özel fiyatları olup, bu sayede kimse almış olduğu hizmetten daha fazla paralar ödemek zorunda da kalmamaktadır. Nakliyat ile çalışıp sorun yaşamadan taşınmak isteyenler birkaç gün öncesinde nakliyat ile görüşmeleri gerekmektedir. Sonrasında kendileri işlerinin başına geçip tüm işi nakliyat firmasına bırakmalıdırlar.

Keçiören Nakliyat 2014