0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

CEBECİ NAKLİYAT

 

Mülkiye mektebi olarak bilinen Ankara Üniversitesi Tarih fakültesinin bulunduğu ilçe olarak bilinen Cebeci, Çankaya’ya bağlı bir semttir. Tam bir eğitim yuvası olan sem içerisinde Siyasal Bilgiler Fakültesi de bulunmaktadır. Cumhuriyetin 50. Yılı anısına yapılan 50.yıl parkı da sem içerisinde yer almaktadır. Park 2010 yılında restore edilmiş ve ülkemizin en uzun bayram diğerinin yer aldığı park olarak ta hafızalara kazınmıştır. Topraklık, Demirbahçe, Abidinpaşa, Gündoğdu, Sakarya mahalleri ile de çevrilidir. Semt içerisindeki nakliyat taleplerine en kaliteli ve hızlı bir şekilde cevaplar veren Cebeci Nakliyat firmamızda güler yüzlü taşıma ekipleri ile nakliyat alanındaki tüm sorunlarınıza ideal çözümler getirmektedir.

 

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz en çok talep göre başlıklar arasında yer alır. Yeni adresiniz ve taşınmak istediğiniz alan arasındaki tüm eşyalarınızı paketleyerek zarar görmesini engelleyecek şekillerde taşımaktadır. Yeni bir ev, değişen bir çevre hayatınızda pek çok şey değiştirebilir. Yaşanan zorluklara taşınma streslerinin eklenmesinin önüne geçen Cebeci Nakliyat çalışmalarımız ile çok kolay ve düzenli nakliye çalışmaları alabileceksiniz. Ev taşımacılıklarının yanında ofis taşımacılığı hizmetlerimizde de titiz ve özenli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Çünkü ofisleriniz içerisindeki her araç sizin için kar getirebilecek bir yatırım olacaktır. Bu nedenle yatırımlarınızın zarar görmesini engelleyebilmek amacı ile ambalajlamadan araçlar içerisine yerleştirmeye kadar her alanda özenli ve dikkatli çalışmalar yürütülmektedir.

 

Fuar taşımacılığı hizmetlerimiz ile de firmanız istediğiniz her alanda tanıtımlar yapabilir. Oldukça ekonomik ve kaliteli hizmetler sunan firmamız Cebeci Nakliyat hizmetleri arasında eşyalarınızın fuar alanlarına taşınması, monte edilmesi ve standın tamamen hazırlanmasına kadar her alanda destek olabilmektedir. Bu çalışmalarınızda sorunsuz kullanımlar elde edebilir ve teşhir, reklam, satış üzerine götürdüğünüz tüm eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde stantlarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra Tekstil taşımacılığı içinde araçlar içerisinde özel askılı dizaynlar bulunuyor. Bu dizaynlar sayesinde askıda gitmesi gereken tüm tekstil ürünleri çok kolay ve sorunsuz bir şekilde satış mağazalarına sevk edilebilmektedir. Güler yüzlü ve alanında uzman ekiplerimiz taşınma esnasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için pratik, hızlı ve kaliteli bir şekilde çözümler üretecektir.

 

Cebeci Nakliyat

 

 

Keçiören Nakliyat 2014