0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

ESAT NAKLİYAT

 

Çankaya ilçesine bağlı olan Esat semti, oldukça kalabalık mahaller arasında yer alıyor. TRT’nin mektup adresi olarak hafızlara kazınan Küçükesat Mahallesi de semt içerisindedir. Ankara’nın merkezi alanları içerisinde bulunmaktadır. Semt içerisindeki nakliyat taleplerine en uygun fiyat seçeneklerini sunan Esat Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız özellikle asansörlü araç kullanımları ile çok daha başarılı nakliyat çalışmaları sürdürmektedir. Nakliyat yönetimi konusundaki başarısını yapılan ön hazırlık çalışmaları ile sabitlemektedir. Taşıma yapılacak alan hakkında taşıma ekiplerinin en ince ayrıntısına kadar bilgisi olması ile taşıma işleri çok daha pratik bir hal alabilmektedir.

 

Taşınmak, yeni bir yerde, yeni bir düzen kurmak hemen hemen hepimizin başına gelebilecek değişikliklerdir. Bu durumlarda gereğinden çok panik yaparak işleri içinden çıkılmaz bir hale getirebilirsiniz. Her iş ehlinin elinde kolaydır. Kaliteli hizmetleri ile Esat Nakliyat firmamız taşınma işini sizin için kahve içme keyfine indirgiyor. Kenardan sadece kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Eşyalarınızın yeni adresine ulaştığında ise eşyalarınızın nasıl yerleştirilmesini istiyorsanız ekiplerimiz istediğiniz düzen içerisinde eşyalarınızı monte ederek teslim edecektir. Bu alanda tecrübeniz yok ise paketleme alanında kolileri çok fazla doldurmamanız önerilir. Her odanın eşyasını kendi içerisinde ambalajlamakta, taşıma ve sonrasındaki yerleştirme aşamalarında pratiklik sağlayacaktır.

 

Ofis taşımacılıklarında ise teknolojik cihazların doğru bir şekilde paketlenmesi gereklidir. Ekstra sünger ya da köpük gibi malzemelerle bu eşyaların emniyete alınmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma ekiplerimiz gerekli tedbirleri almakta ve eşyalarınızın çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine ulaştırılmasına çalışmaktadır. Bu alanda Esat Nakliyat çalışmalarında taşıma ekiplerimizin titiz çalışmaları ile kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Fuar taşımacılıklarında özenli çalışmalara bu alanlarda yapılan kurulumlarda eklenmektedir. Taşıma ekiplerimiz mobilya ve tesisat ustaları gibi elemanlardan da oluşmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın taşınma sırasında gerekli olabilecek tüm aşamalarında teknik destek anında yanında olacaktır. Eşyalarınızın sadece sevkiyatını değil, muhafazalı bir şekilde paketlenmesini ve yeni adreslerinde monte edilerek işinizi kolaylaştırmasını da sağlamaktayız. Nakliyat çalışmaları bu nedenle bir bütün olarak ele alınmaktadır. Eşyalarınızın hiç zahmetsiz bir şekilde yeni adreslerine yerleştirilmesi kaliteli ve güvenilir firmamızın özverili çalışmaları sağlanabilecektir.

 

Esat Nakliyat

 

Keçiören Nakliyat 2014