0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

ÇANKAYA NAKLİYAT

 

Ülkemizin nüfusu ile en kalabalık ilçesi olan Çankaya, Ankara’nın orta bölümünde yer alıyor. Eğitim alanında pek çok kurum bulunduran ilçenin nüfusu bu nedenle gün içerisinde iki katına da çıkabiliyor. Tarihi Hititlere dayanan semt, 19 yüzyılda önemini kaybetmektedir. Sonrasında ise Bağdat Demir yolu yapımı ile tekrar popülaritesi artmış, kurtuluşa savaşında da önemli bir merkez olan Çankaya, 1936 yılında ilçe olmuştur. Semt içerisindeki nakliyat çalışmalarında ise Çankaya Nakliyat çalışmaları yürüten firmamız kalite odaklı hizmetler vermektedir. Bireysel ya da kurumsal olarak farklı alanlarda bir adres değişikliği durumu yaşadığınızda mutlaka ilk akla gelen taşınmanın zorlukları olmaktadır. Yeni bir yerde yeni bir düzen kurmak çoğu zaman uzun bir süreç olabilir.

 

Bu süreci sizler için en uygun seviyelere getiren firmamız çalışmalarında kaliteli ve titiz programlar yapmaktadır. Eşyalarınızın taşınmasında modern, kullanışlı ve kaliteli araç gereçler kullanan firmamız eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Firmamız ön hazırlık çalışmalarından itibaren profesyonel bir nakliyat çalışması yürütmektedir. Bu alanda Çankaya Nakliyat hizmetlerimiz arasında asansörlü nakliyat çalışmalarımızda bulunuyor. Ankara en gelişmiş ve modern şehirleşmenin örneklerinin olduğu bir alan olmaktadır. Bu nedenle yüksek katlı binalar çok fazla yer almaktadır. Asansörlü araçlarla nakliyat aşamalarında oldukça pratik çalışmalar oluşturulmaktadır. Asansörlü araçlar yüksek katlardaki balkon kısımlarına kadar uzanmaktadır. Bu şekilde eşyalar yüksek katlı merdivenlerden parça parça indirmek yerine, yekpare olarak asansörler üzerinden inecektir.

 

Şehir içinde ve şehirlerarasında nakliyat çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle şehirlerarası nakliyat çalışmalarında çok ideal kullanımlar oluşturulmaktadır. Her taşıma projesi için farklı bir poliçe oluşturulmaktadır. Nakliyat alanında eşyalarınızın kaliteli malzemelerle paketlenmesi çok önemlidir. Mobilya, beyaz eşya gibi malzemelerin taşınma esnasında hiçbir sarsıntıdan etkilenmemesi için hava kabarcıklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu alanda Çankaya Nakliyat çalışmalarımızda kullanılan bu kaliteli malzemeler nakliyat çalışmalarımızın adeta sigortası olmaktadır. Çünkü alınan her tedbir kalite alanında çıtanın bir kat daha yükselmesini sağlayacaktır. Firmamız kalite çıtasını her geçen gün çok daha fazla yükseltmektedir. Ve bu şekilde taşınma planlarınız tahmin edemeyeceğiniz kadar kolaylaşmaktadır.

 

Çankaya Nakliyat

Keçiören Nakliyat 2014