0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

AYRANCI NAKLİYAT

 

Çankaya ilçesine bağlı bir semt olan Ayrancı, TBMM güneyinde yer alıyor. Semt Aşağı Ayrancı ve Yukarı Ayrancı olarak iki bölüme ayrılmaktadır. Üç mahalleden oluşmaktadır. Kavaklıdere’nin batısında yer alan semt, ilçenin en gözde mekânları arasında yer alıyor. Semt içerisinde evden eve nakliyat çalışmaları için Ayrancı Nakliyat hizmetleri sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren firmamız tüm taşıma ekibi ile kaliteli ve memnuniyet oluşturan bir kullanım oluşturacaktır. Tüm eşyalarınız firma güvencesi içerisinde taşınmaktadır. Özellikle parça eşya taşıma konusunda oldukça deneyimli olan firmamız kapınıza kadar gelmekte ve eşyalarınızı paketleyerek yeni adresinize belirtilen tarihte ulaştırmaktadır.

 

Ankara içerisinde oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Ayrancı Nakliyat firmamız, nakliyat alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunulmaktadır. Bazı durumlarda nakliyat günü aniden değişebilir ve eşyalarınız için uygun bir muhafaza alanı gerekli olabilir. Bu durumlar içinde en uygun hizmetleri veren firmamız eşyalarınızı güvenli depolama alanları içerisinde muhafaza etmektedir. Eşyalarınızın hijyenik ve güvenlik önlemleri alınan depolarımızda istediğiniz tarihe kadar kalabilmektedir. Sonrasında ise istediğiniz yere bu eşyaların ulaştırılması mümkün olmaktadır. Nakliyat alanında evden eve nakliyat çalışmalarında anlık olarak ihtiyacınız olan tüm hizmetlere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu farkında olan firmamız çalışmalarında eşyalarınızın yanında güveninizi de taşıdığının farkında olmaktadır.

 

Tekstil taşımacılığı hizmetlerinde de araçlar içerisinde mutlaka askılı dizaynlar yer alıyor. Bu askılı dizaynlarla da eşyalarınızın kırışmadan yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Özellikle geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız eşyalarınızın genişliği ne olursa olsun eşyalarınızı tek seferde taşıyabilecek kapalı kasa araçlara sahiptir. Bu alanda Ayrancı Nakliyat firmamız nakliye taleplerinde eşya yoğunluğunu mutlaka öğrenmektedir. Bu şekilde araç tayini yapmakta ve eşyalarınızın taşınmasında kaliteli kullanımlar elde edilmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi sırasında oda oda olarak eşyalarınızın ambalajlanmasının ardından eşyalarınız bu düzen içerisinde araçlara yüklenmektedir. Bu şekilde de eşyalarınızın yeni adreslerine yerleştirilme aşaması da oldukça pratik ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Eşyalarınızı demonte olarak taşıyan ekiplerimiz monte ederek ve istediğiniz yere yerleştirerek eşyalarınızı teslim etmektedir.

 

Ayrancı Nakliyat

 

Keçiören Nakliyat 2014