0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

ORAN NAKLİYAT

 

Ankara içerisinde oldukça lüks konut projelerinin yapıldığı bir alan olarak bilinen Oran, başkentin en gözde mekânları arasında yer alıyor. Bu alanda Oran Nakliyat taşınma sürecinizi profesyonel olarak tamamlayacak ekibi ile taşınma işinizi oldukça hafifletecektir. Taşınma sürecinde farklı stresler yaşayabilirsiniz. Tüm eşyaların paketlenmesi, mobilyaların demonte halde sökülmesi, beyaz eşyaların uygun şekilde ambalajlanması gibi çalışmaların tümünde geride eşyalarınızın kalması oldukça normal olmaktadır. Stresle yaptığınız işlerde panik olmanız ve sürekli bir şeyler unutmanız çok normaldir. Bu alanda firmamızdan yapacağınız nakliyat taleplerinde çayınızı yudumlarken eşyalarınızın paketlenerek araçlara yüklenmesini izleyebilirsiniz. İşinin ehli olan firmamız, alanında uzman taşıma ekipleri ile oldukça kısa bir süre içerisinde eşyalarınızı tamamen paketleyerek araçlara yükleyebilecektir.

 

Bu şekilde eşyalarınızın yeni adreslerine ulaştırılması çok uzun zaman alacaktır. Özellikle eviniz yüksek katlarda olduğunda işin zorluğuna, tehlikeli risklerde girebilir. Hem eşyaların hasar alması, hem de tecrübesin bireylerin sağlıkları hakkında çeşitli olumsuzluklar meydana çıkabilir. Bu olumsuzlara meydan vermemek için Oran Nakliyat hizmetleri arasında asansörlü nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınız yekpare olarak indirilmektedir. Bu şekilde hem zamandan, hem insan gücünden tasarruf etmek mümkün olacaktır. Nakliyat taleplerinizde en uygun zamanlama her zaman için eşyalarınızın paketlenmesinde ve taşınmasında en uygun hava şartlarının yer aldığı durumlar olacaktır.

 

Ofis taşımacılıklarında ambalajlama çalışmalarına çok daha fazla dikkat etmek gereklidir. Bu alanda dijital cihazların paketlenmesinde özel kullanımlar öne çıkıyor. Çünkü dijital cihazlar oluşabilen sarsıntı durumlarında bile ciddi zararlar görebilir. Hassas cihazlar özelliklerine göre paketlenmekte ve araçlar içerisinde bu duruma özel olarak yerleştirilmektedir. Ofis eşyalarınızın karlılığınızı sağlayacak yatırımlarınız olduğunun farkında olan Oran Nakliyat çalışmalarımızda ambalajlama- sevkiyat ve yeni adreste teslim etme çalışmalarında oldukça titiz ve özenli hizmetler sunmaktadır. Fuar taşımacılıkları da özellikle Ankara gibi büyük ve merkezi kentlerde çok fazla tercih edilmektedir. Fuar alanlarına kurulumun belirli bir prosedürleri vardır. Bu durumlarda da uzman deneyimlerine sahip olan firmamız teşhir ve satış için taşıdığınız tüm ürünlerin çok başarılı bir şekilde stantlarda yer almasını sağlayacaktır.

Keçiören Nakliyat 2014