0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

 

Ülkemizin her noktasına nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Bu konuda kendisine güvenen, çağımıza yakışır kalitelerde hizmetler sunmak adına çalışan Dikmen nakliyat uzun yıllardan beri en iyisi olmak adına çalışmaktadır. Çok geniş kitleye adını duyurmuş olan ve nakliyatın yanı sıra eşya depolama ve parça eşya taşımaları da yapmakta olan nakliyat bu özel hizmetlere oldukça uygun fiyat teklifleri vermektedir. Fiyatları belirlerken de taşınmaların yapılacağı mesafeleri, çalışacak olan kişi sayısını ve kullanılmakta olan ekipmanları hesaplamaktadır. Bu sayede yapılmakta olan her taşınmanın kendisine özel hizmeti olmakta ve herkes aldığı hizmet kadar ödemeler yapmaktadır. Evden eve yapılan hizmetlerde ev sahiplerine düşen tek iş özel eşyalarını almaktır.                                                                     


Müşterilerinin memnuniyetine önem veren ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden Dikmen evden eve nakliyat güvenilirliğe önem vermekte ve bu doğrultuda gerekli olanı yapmaktadır. Verilen adreslere ulaşan nakliyat ekibi işe öncelikle sökülmesi gereken eşyalardan başlamaktadır. Sökülen tüm eşyalar tek kullanımlık olan kaliteli ambalajlar ile muhafaza edilmektedir. Yine aynı şekilde koltuk takımları, kanepeler, baza başlıkları ve yataklar ilk defa kullanılacak olan naylonlara sarılarak muhafaza edilmektedirler. Özenle paketlenen tüm eşyalar binanın dış cephesine kurulmuş olan asansör sistemi ile araçlara taşınmaktadır. Kırılıp, çizilmeden taşınmakta olan eşyalar yine aynı özenle yeni adreslerinde yeni yerlerine ulaştırılmaktadır. Ağır ve hafif eşyaların her biri kendilerine uygun kolilere yerleştirilmekte olup, bu sayede istenilmeyen durumlarla da karşılaşılmamaktadır.          


Şimdilerde hizmetinden faydalanılmak adına tercih edilen nakliyat firmasının sigortalı taşımacılık yapması, müşterilerine gerekli güveni vermesi önemlidir. Bu sayede eşya sahiplerinin aklında hiçbir soru işareti kalmayacak ve hayat normal seyrinde devam edecektir. Teknoloji ile uyumlu çalışmalar yapan Dikmen asansörlü nakliyat günümüze yakışır kalitelerde hizmetler ile hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de maddi kazançlar sağlamaktadır. Hizmet vermiş olduğu özel ilde her daim yeni binaların yapılması ve binaların kat sayılarının fazla olması nakliyatın işlerini yavaşlatmamakta aksine asansör sistemi sayesinde daha da hızlandırmaktadır. Firma ile çalışmak isteyenler birkaç gün öncesinde gerekli görüşmeleri yapmakta ve sonrasında belirlemiş oldukları tarihlerde eşyalarını ekibe teslim etmektedir.

Keçiören Nakliyat 2014