0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

HAKKIMIZDA 

Evden eve nakliyat çalışmalarında Ankara’nın aranan firmaları arasında yer alan Keçiören Nakliyat, sektör içerisinde kalite standartları ile bilinmektedir. Taşınma işini sizin için karmaşık bir bunalım olmaktan çıkaran firmamız planlı, programlı bir nakliye çalışması düzenlemektedir. İlk aşamada hizmet talepleri geldiğinde ön araştırmalar yapılır ve eşyalarınızın hangi ambalaj malzemeleri paketleneceği belirlenir. Bu alanda ambalajlama çalışmaları çok önemlidir. Firma güvencesinin sağlandığı bir sigorta olarak bu çalışmalar taşıma sonucunda eşyalarınızda çizikler oluşmasını dahi engelleyecek kullanımlar olarak kalite ortaya çıkaracaktır. Genel olarak hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanmaktayız. Daha hassas eşyalarınız için ise koli içlerinde kullanılmak üzere köpük ya da sünger gibi malzemelere yer verilebiliyor.

 

Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız tüm çalışmalarında çelik kasa kapalı araçlarla sevkiyatlar yapmaktadır. Araçların bakımları düzenli olarak yapılmakta ve taşıma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmak çok fazla mümkün olmamaktadır. Özellikle asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile avantajlı taşımacılık çalışmaları sunuluyor. Dar ve biçimsiz merdivenlerden eşya indirmek için akrobat olmanıza, yüksek katlardan eşya taşırken cambaz olmanıza gerek kalmıyor. Taşıma ekiplerimiz bu süreci çok başarılı bir şekilde organize ederek eşyalarınızı yeni adreslerine çok kısa bir sürede ulaştırmaktadır. Firmamız kurumsal hizmet taleplerinde ofis taşımacılıklarına da çok büyük önem veriyor. Genel olarak bu alanda dijital cihazlar olabilmekte ve arşiv gibi taşınan alanlarda başarılı koordinasyonlar ile taşınmadan çalışmalarınızın çok fazla etkilenmesinin önüne geçilmektedir.

 

Tekstil taşımacılıkları için araçlarda askılı iç dizaynlar kullanılabiliyor. Firmamız nakliye taleplerinize birebir çözümler sunmaktadır. Bu şekilde oldukça başarılı sonuçlar alınabiliyor. Özellikle fuar taşımacılıkları hizmet taleplerinde stantların kurulum aşamalarına da destek olunmaktadır. Bazı durumlarda ise güvenilir ve hijyenik depolama alanlarımızda eşyalarınızın istediğiniz tarihe kadar muhafaza edilmesi de mümkün olabilmektedir. Uzun yolculuklarda parça eşya taşımalarında güvenilir özelliklerde sunuluyor. Ayrıca sigortalı taşımacılık hizmetleri ile de karşılaşabileceğiniz farklı zorluklara karşı tedbirler alınmış olabilecektir. Alanında uzman ve uzun yılların deneyimleri ile hizmetler veren Keçiören Nakliyat firmamız şehir içi taşımacılık çalışmalarında ve şehirlerarası taşımacılık çalışmalarında en kaliteli, en ekonomik ve en sorunsuz nakliye çalışmaları sunacaktır.

Keçiören Nakliyat 2014