0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

EMEK NAKLİYAT


Firmamız eşyalarınızı inceleyerek hangi boyutta eşyalarınızın taşınacağını, kaç işçinin görev alacağını, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi gibi benzer hususları değerlendirerek taşınmanızın programınızı yapar. Yerel Emek nakliyat hizmeti siz ağır müşterilerine sigortalı nakliye ücreti, ambalajlı taşıt, marangozlu taşımacılık ve yerli navlun hizmeti vermektedir. Görevden alınma günü öncesinde firmayı aradığınız zaman özgür eksperi ile evinizi taşımaktadır. Firmanın amacı mal giderme günü daha problemin oluşmaması ve taşımacılık hizmetinin koordineli amma şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır. Başta toplu konut içindeki bütün ahşap mobilyalar demonte aşaması yapılarak taşınmaya hazır ülkü getirilecektir. Eşyanızın gideceği yer de bilge elemanları demonte gören eşyaların monte aşaması yapılır.


Müşterilerine güvenli hızlı ve daha ekonomik hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş Emek evden eve nakliyat dağıtımlarınızı aktife kayıtlı araçları ile ve anlaşmalı çalıştığı firması ile yürütmektedir. Müşteri memnuniyetinin tam olarak gerçekleştirilebilmesi için konusunda uzmanlaşmış personeli yükleme esnasında gözetim hizmeti vermektedir. Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlamaktadır. Bu şekilde sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir yurtiçi ve şehir içi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşursunuz. Ham madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları, kalite kontrol, dağıtım, müşterisinden tahsilat ve tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştirir, yönetir, raporlar ve sadece işine odaklar. Yurt içinde çalıştığı bölgelerde uzman, donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapar. Komple kamyon taşımacılığı hizmeti ile hem şehir içi hem de şehir arası sevkiyatınız da önemli maliyet avantajı elde edebilirsiniz.


Elektronik eşyalarınızı özenle ambalajını yapan Emek nakliyat daha sonra özgül köpüklü karton koliler içine yerleştirir. Şehir içi evden eve navlun hizmetleriniz de firmayı aramadan azim vermektedir. En ekonomik fiyatlarla ve belirsin çelik kasa ticaret filosu araçlarımız, akıllı değnek kadrosu ile birlikte sizlere telefon kadar uzaktadır.

Keçiören Nakliyat 2014