0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

PURSAKLAR NAKLİYAT

 

Ankara’nın metropol ilçeleri arasında yer alan Pursaklar, Çubuk ilçesinin eski yerleşim birimleri arasında yer alıyor. İlçenin isminin 1530 yılındaki Osmanlı kayıtlarında da rastlamak mümkün olmaktadır. Semt merkezi eski köy olarak bilinen alanda kurulmuştur. Ancak 60’lı yıllarda yaşanan bir heyelan yerleşim birimlerine Çoraklık mevkiine doğru kaydırmıştır. Özellikle 70’li yıllardan sonra nüfus çok hızlı bir şekilde artmıştır. Günümüzde 21 adet mahallesi bulunan ilçenin nüfusu 140 bine yakın rakamlarda olmaktadır. Semt içerisinde nakliyat alanında aradığınız sorunların çözüm merkezi olarak hizmetler veren Pursaklar Nakliyat firmamız en kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktadır. Taşımacılık sektörü içerisinde zarar görmenize fırsat vermeden çalışmalar yürüten firmamız eşyalarınızın yeni adresine ulaşıncaya kadar tüm yolculuğunda titiz, özenli ve kurumsal çalışmalar içerisinde olmaktadır.

 

Nakliye çalışmalarında eşyalarınızda hasarlar bir yana en ufak çizikler oluşmaması adına tek kullanımlık ve eşyaların zarar görmesini önleyecek tarzlarda ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Eşyalar genel olarak ağırlıkları baz alınarak kolilere yerleştirilmektedir. Mobilya ve beyaz eşyalarınız için kalın naylonlar kullanılmakta ve bu şekilde eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Bu alanda Pursaklar Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Nakliye sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çalışmalarındaki kalite standartlarını her geçen gün biraz daha fazla artırmaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyetleri de artmakta ve nakliye sektörünün öncü isimleri arasında yerini almaktadır.

 

Ankara içine şehir içi nakliyat çalışmaları sunulmakta, Ankara dışında tüm Türkiye’ye de şehirler arası nakliyat çalışmaları sunulmaktadır. Şehirler arası nakliyat çalışmalarında Pursaklar Nakliyat firmamız sigortalı taşımacılık çalışmaları da yürütmektedir. Ambalajlama ve araçlara yükleme alanında yapılan titiz çalışmalar eşyalarınız için çok önemli bir firma güvencesi olmaktadır. Bunun yanında eşyalarınızın için oluşabilecek kaza ve yangın gibi durumlara karşı da şehirlerarası nakliyat çalışmalarında poliçeler düzenlenerek kaliteli çalışmalar yürütülebiliyor. Asansörlü araçlarda araç filomuz içerisinde en çok kullanılan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu araçlarımızın da düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Genel olarak araç filomuz kapalı çelik kasa araçlardan oluşmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması mümkün olacaktır.

 

Pursaklar Nakliyat

Keçiören Nakliyat 2014