0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Çanakkale Nakliyat

İnsan yaşamında en zahmetli işlerden birisi de ev taşımaktır. Yaşadığınız düzeni bozup tekrar yeniden düzen kurmak oldukça  zor ve emek isteyen bir iştir. Bu sıkıntılı süreçte günümüzde çok iyi hizmet veren nakliye firmaları bulunmaktadır. İnsanların işlerini kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu imkanlardan da yararlanarak firmamız sizler için çalışmaktadır. Çanakkale nakliyat her türlü taşınma işlemlerinde en güvenilir ve tek adrestir. Alanında deneyimli çalışanlarıyla eşyalarınızı özenle taşıyoruz. İnsanların taşıma işlemleri sırasında istedikleri tek şey emniyetli bir biçimde eşyalarının teslim edilmesidir. Nakliye işini yapan birçok firma bulunmaktadır. Bunların içerisinde işinin uzmanı olan kişilerle çalışmak sizlere hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf sağlayacaktır. En kaliteli taşıma hizmetini en uygun fiyata firmamızdan alabilirsiniz. Birçok zorluklarla sahip olduğumuz eşyalarımızı her nakliye firmasına teslim edemeyiz. Bu nedenle doğru adresten yardım almak gerekmektedir. Keçiören nakliyat İşinin uzmanı kadromuzla en kısa sürede istediğiniz zaman diliminde güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz adrese taşımaktayız.

 

Firmamızın Sunduğu Hizmetler

Her türlü eşyalarınız için farklı paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Cam ve kırılacak tüm eşyalarınız için özel olarak üretilmiş kartonlar, koltuk ve halılarınızı sarmak için battaniyeler, yalıtılmış paketleme ürünleriyle özenle taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz kattan farklı katlara asansörlü taşıma sistemimizle eşyalarınızı rahatça taşımaktayız. Çanakkale nakliyat sizlere kolaylık sağlayacak her türlü hizmeti özveriyle vermektedir. Taşıma işi büyük bir titizlik ister. Bu konuda deneyimli çalışanlarımız istediğiniz şekilde eşyalarınızı kısa sürede paketleyerek araç içine düzenli bir biçimde yerleştirir. Araç içine yerleştirilen eşyalarınız istenilen adrese ulaştığında da aynı itinayla taşıma işlemi gerçekleştirilir. Evden eve, şehirden şehre nakliyat bizim işimizdir. Nakliye işi hem güvenli hem de uygun fiyata firmamız tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliye hizmetinde özel eşyalarınız dışında her türlü eşyanız çalışanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. İstenilen adrese taşındığında ise aynı özenle çalışanlarımız eşyalarınızı nasıl teslim aldılarsa o şekilde  yerlerine yerleştirmektedir. Taşınma gibi sıkıntılı bir süreçte bu rahatlığı yaşamak istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz.

 

Nakliye İşi Bizim İşimiz

Nakliye sektöründe yılların vermiş olduğu birikimle işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için oldukça önemli bir husustur. Çanakkale nakliyat taşıma işlemleri sürecinde yaşanabilecek her türlü problemlere karşı gerekli önlemleri almış bir firmadır. Sigorta yapılabilecek eşyaların sigortalanması ve eşyalarınızın taşınma sırasında hasarlı olması durumunda zararınızın karşılanması bu önlemler arasındadır. En kaliteli ve uygun fiyatlı taşıma işini firmamıza gelerek yaptırabilirsiniz. Karşılıklı iletişim içinde çalışanlarımız sizleri kırmadan kibarca işlerini yapmaktadırlar. Bu konu da müşteri memnuniyetini artıran özelliklerden birisidir. En doğru, güvenilir nakliye adresi olan firmamız kısa sürede en iyi hizmeti sizlere vermek için çalışmaktadır.

 

Telefon

0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

 

Keçiören Nakliyat 2014