0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

İzmir Nakliyat

Nakliyat hizmeti denildiği zaman akla ilk gelen evden eve nakliyattır. Taşımacılıkta %90 lık pay ev nakliyatıdır. Nakliyeler şehir içi ya da şehir dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Profesyonel bir nakliye firması da bu koşullar altında müşterisine güvence ve koşullar sağlamalıdır. Aynı şekilde ofis nakliyatı da bu sektörde en çok yaşanılan bir durumdur. Müşteriler ofislerindeki eşyalarının kaliteli ve profesyonelce taşınmasını arzu ederler ve bu beklentileriyle bir firmayla anlaşırlar. Bir firma ya da bir ev sahibi olsun yaşanan olumlu ya da olumsuz her nakliye sonrası geri dönüşü firmaya yansır. Bu ya akan bir müşteri yoğunluğu ya da uzaklaşan insanlar olarak. İzmir nakliyat bu noktada güvenilirliğini yansıtmada doğru tercihtir. Artık nakliye sektöründe depolama hizmeti adı altında bir alan daha ortaya çıkmıştır ki, bu da kalan eşyaların kaliteli koşullarda paketlenerek saklanma sürecidir. Bu iş profesyonellik gerektirir ve bunu da ancak güvenilir bir firma yapabilir. Çünkü depo koşulları ve paketlenme bu konuda uzmanlık gerektiren bir durumdur. Aynı şekilde gelişen bir diğer alansa şehirlerarası nakliyattır. Bu da ancak büyük firmalara olan güven doğrultusunda gelişme kaydeder. Bu sektör başarılı olmayı gerektirir. Başarısızlar çok çabuk silinir. Müşteri memnuniyeti ya da memnuniyetsizliği firmayı bir anda zirveye ya da dibe götürür. Bu sebeple İzmir nakliyat müşterisinin talepleriyle büyümüş ve büyümeye devam edecek olan bir firmadır.

 

Taşıma Aşamaları

Taşıma başlangıcı anlaşma ile başlar. Yapılan görüşme sonrasında nakliye planı aşamasına geçilir. Sarılacak olan eşyalar kaliteli malzemelerle sarılıp hızlı ve profesyonelce toplanarak son model araçlarda ve en önemlisi deneyimli şoförler eşliğinde verilen adrese güvenli şekilde taşınır. Özenli taşıma sonrası yerleştirme planı vardır ki, bir nakliye firmasının takdir almasında en önemli adımdır. Eşyalar aynı özenle istenilen gibi yerleştirilir.

 

Bir Nakliyat Şirketinde Aranılan Özellikler

Bir nakliyat şirketinde uzman bir ekip, güvenli bir taşıma potansiyeli, uygun fiyat, sigortalı taşıma güler yüzlü ama bir o kadar da sınırlarını bilen bir ekip, depolama hizmeti alanına sahip, kaliteli paketlemede profesyonel olmalıdır.

 

İzmir nakliyat kurulduğu günden bu yana sektördeki diğer firmalardan farklı olmak adına değer yargılarından bir şey kaybetmeden aksine ekipmanına daha bir güvenip daha sağlam adımlar atarak taşımacılık sektöründe adını sağlamlaştırmak misyonunu yüklenmiştir. Bir nakliye şirketinin ilkeleri taşıdığı ürünün güvenliğidir. Verilen hizmette sorumluluk bilincindedir. Hizmetin her aşamasında müşteri ile olan her münasebette duyarlı olmayı benimseyen, pozitif yaklaşım gösteren bir çabadadır. Bir nakliye şirketine müşteri talep eder, şirket gerçekleştirir. Öğrenmenin sonu olmadığının bilincinde olunduğundan kaliteli hizmet vermek uğruna tüm personellerimiz bitmeyen bir eğitimle işinin başındadır, yanınızdadır.

 

Nereden nereye gidilirse gidilsin eşyalarınız ücretsiz olarak expertiz işleminden geçer. Bunu Keçiören nakliyat olarak yapmamızın sebebi hem eşyaları sağlıklı bir şekilde taşımasının planlamasını yapmak hem de müşterimizle olan ilk bağlılığımızı kurmaktır.

 

Keçiören Nakliyat 2014