0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

İstanbul Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınırken veya fabrika vb. gibi işletmelerin ürettiği ürünlerin bir yere ulaşmasını sağlamak için nakliyat hizmetine gereksinim duyarlar. Nakliyat hizmeti için nakliyat firması seçimi oldukça önemlidir. Göndermek istediğiniz ürünlere zarar gelmesini önlemek ve güvenli bir nakliyat işlemi sağlanması gerekmektedir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi, zamanında teslimat yapılması oldukça önemlidir. Nakliyat firmanızı seçerken tüm özelliklerini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Son derece güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde olan İstanbul nakliyat siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Uzman personelimiz tarafından evlerinizden eşyalarınız toplanır, kartonlara yerleştirilir. Nakliyatın yapılacağı adrese gelindiğinde ise personelimiz ürünlerinizin yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti sağladığımız için eşyalarınıza zarar gelmemekte ve hızlı bir şekilde taşımacılık işleminiz gerçekleşmektedir. Kırılacak eşyalarınız için ayrı, yorgan ve battaniyeleriniz için ayrı paketleme sistemlerimiz bulunmaktadır.  Firmamızın özel ambalajları ile eşyalarınız paketlenmektedir. En kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bu işlem eşyalarınıza zarar gelmesinin önüne geçilmesi için yapılması gereken bir yöntemdir. Taşımacılık işlemi gerçekleştikten sonra, parçalara ayrılan eşyalarınızın montajı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Nakliyat firmamız kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini benimsemiş, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmayı amaç edinmiştir. Yılların verdiği tecrübe ile taşımacılık işleminiz güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  

 

Türkiye'nin Tüm Bölgelerine Taşımacılık Hizmeti

Firmamız İstanbul merkezli olup, diğer bir merkezi Ankara' da olan Keçiören nakliyat ile taşımacılık alanına faaliyet göstermekteyiz. Taşımacılık hizmetimizi Türkiye'nin tüm bölgelerine sağlamaktayız. Nakliyat alanında sadece evden eve taşımacılık ile sınırlı kalmayıp, depolama hizmeti, lojistik destek, ofis ve fabrika taşımacılığı alanlarında da faaliyet göstermekteyiz. İstanbul nakliyat olarak eşyalarınız bizim için değerlidir. Uzman personelimiz tarafından en kısa sürede yükleme gerçekleştirilip, teslimatın gerçekleşeceği bölgeye hareket edilmektedir. Aynı şehirlerde taşımacılık hizmeti bir gün içerisinde gerçekleştirilirken şehirlerarası taşımacılıkta gidilecek şehir farkına göre süre değişim göstermektedir. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınız sigortalanarak herhangi bir yıpranma, kırılma, hasar görme gibi durumlarda zararınızın karşılanması sağlanmaktadır. Eşyalarınızın az veya çokluğuna göre uygun araç sağlanmaktadır. Firmamız tarafından farklı fiyat seçenekleri ile kampanyalar oluşturularak bütçenize uygun taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.  Herhangi bir zaman sınırlaması olmayıp, haftanın her günü ve her saati 7/24 nakliyat hizmeti sağlamaktayız. 

 

Keçiören Nakliyat 2014