0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Akçay Nakliyat

Taşınmanın külfet olduğunu düşünenlerden misiniz? Taşınmanız geriyor ancak nereden başlayacağınız konusunda emin olamıyor musunuz? Sadece eşya değil hatıralarınıza zarar gelmesini istemiyor musunuz? Kesinlikle profesyonel bir hizmet almak hem sizin için hem de eşyalarınızın için daha sağlıklı olacaktır. Bakıldığı zaman nakliyat meşakkatli ve yorucu bir olarak görülebilir. Yanlışta değil üstelik sadece bedenen değil düşünce olarak da yoracak bir iş. Tabi güvenilir bir adres bulamazsanız. Hatıralarınıza en az sizin kadar sahip çıkacak bir adres bulduğunuz takdirde tüm endişeleriniz sona erecek. Eşyalarınızın zarar görmeden, çizilmeden yıpratılmadan taşınması gerekiyor. Üstelik bu sadece büyük eşyalarla sınırlı değil. Mobilyasından dolabına, dolabından beyaz eşyasına, beyaz eşyasından porselenine, porseleninden kitaplarına kadar iğne ucu kadar zarar gelmemesi gerekiyor.

 

En Güvenilir Nakliye Adresi Nedir?  

Taşınacaksanız ama güvenilir bir adres bulamıyor musunuz? Hatıraları olan eşyalarınızı kime teslim edeceğinizden emin mi olmak istiyorsunuz? İşte bu noktada Akçay nakliyat yanınızda olacaktır. Sizin hatıralarınıza sizden çok sahip çıkarak evinizden teslim alır ve özenle nakliyesini sağlar. Evden eve taşına noktasında profesyonelliğini kanıtlamış olan Akçay nakliyat aynı zamanda sizlere özel hizmetler sunmaktadır. Uzman ve deneyimli kadrosuyla; ambalajlama, parça taşıma, taşımada sigorta, ambalajlama hizmetleri bulunmaktadır. Eşyalarınız profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından özenle kategorize edilerek ayrı ayrı paketlenir.  Zarar görmemesi küçük de olsa hasar almaması için ise dikkatlice sarılır. Eşyalarınız özenle taşınılır ve yeni evinize özenle yerleştirilir. Güler yüzlü ve anlayışlı personelleri ile standartların üzerinde olup kendi sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

Yüksek binalarda nakliye hizmeti nasıl olur?

Apartmanın üst katlarında mı oturuyorsunuz? Yüksek katlardan nakliyeni zor olacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Akçay nakliyat sizler için her türlü ayrıntıyı düşünür. Asansörlü hizmetiyle 1. kat veya 11. kat hiç fark etmez. Eşyalarınız pencere veya balkonunuzdan kolaylıkla asansöre yüklenir ve kamyona taşıması gerçekleştirilir. Aynı dikkat ve hassasiyet ile de yeni adresinize nakliye işlemi gerçekleştirilir. Sadece şehir içi değil şehir dışı adresleriniz için de aynı dikkat ve özenle talepleriniz gerçekleştirilir. Mesafeler Akçay Nakliyat ile önemini kaybediyor. Türkiye’nin her yerine ulaşım imkânını sizlere sunmakla birlikte Keçiören nakliyat olarak da aynı güvenle kaliteyi garanti etmektedir.  Fabrika taşımacılığı, depo taşımacılığı, büro ve işyerlerinizin taşımacılığı ise büyük dikkat ve özveri ile gerçekleştirilmektedir. Firmamıza sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi 7/24 telefon ile de iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz nakliye taleplerinizi mail olarak iletebilir veya sitemizden dolduracağınız form ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Talebinizi bizlere iletmeniz durumunda ise tarafınıza ulaşım sağlanarak nakliye işleminiz hassasiyetle gerçekleştirilecektir. Uzman kadromuz ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.  

 

Telefon

0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

 

 

Keçiören Nakliyat 2014