0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Van Nakliyat

Nakli taşımacılık her alanda ihtiyaç duyulan bir durumdur. Ev taşımak için fuar ve stant taşımak için ofis ve şirket eşyalarını taşımak için her zaman işinde uzman olan ve güvenilir bir yapıya sahip olan taşıma firmalarına başvurmak gerekiyor. Burada devreye girerek sizlere en iyi taşıma ve nakliyat hizmetini sunan Van nakliyat olarak uzun yıllardır tecrübeyle işimizi yürütüyoruz. Evden eve taşımacılıkta ihtiyaç duyduğunuzda ya da farklı alanlarda bir taşımacılığa ihtiyaç duyduğunuzda her zaman güvenle arayabileceğiniz ve başvurabileceğiniz bir adres olarak hizmet veriyoruz. Misyonumuzda ve vizyonumuzda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetinden yanadır. Bu nedenle müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hiçbir işe el atmadan ve fazla ücret ödenmesine zaman ayırmadan tam tadında nakliyat hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Tek bir tuşla ulaşabilecek kadar uzağınızdayız ve her zaman tüm nakli işlemlerinizi gerçekleştirmeye hazırız.

 

Van Nakliyat Olarak Hizmetinizdeyiz

Bünyemizde yer alan ve işiniz en uzmanı olan taşımacılar sayesinde Van nakliyat olarak her  zaman en üst sıralarda tercih edilenler arasında yer alıyoruz. Aynı zamanda Keçiören nakliyat olarak da bilindiğimiz oluyor. Ancak bu kapsamlı olarak kullandığımız addır ve illere göre farklı muhasebelerimiz mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Taşımacılık alanında ün yapmış olmanın verdiği gurur ve samimiyetle eşyalarınızı taşıyoruz. Bünyemizde yer alan farklı boyutlu kamyonetler sayesinde eşyalarınız ne kadar büyük olursa olsun bizden kaçmıyor ve en düzgün paketlemelerimizi yaparak kamyonetlerimize yerleştiriyoruz. Herhangi bir yerine hasar vermeden ve tek bir çizik olmasına dahi müsaade etmeden uzman elemanlarımız eşyalarınızı taşıyor. Üstelik kamyonetlerimizde yer alan asansörler sayesinde en yüksek katlara dahi eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızı paketledikten sonra el değmeden asansörlerimize makineler aracılığıyla yüklüyoruz ve sizlerin güven ve memnuniyetini bu şekilde kazanıyoruz.

 

Hem Hızlı Hem Güvenilir

Nakliyat sektöründe işini hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde yapan sayılı firma vardır. Bu sayılır firmalar arasında Van nakliyat olarak yer almak bizi her zaman gururlandırır. Müşterilerimizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmadan tam söylediğimiz vakitte eşyalarını almaya gideriz ve tam olarak söylenen vakitte aynı şekilde eşyaları ulaşması gereken adrese ulaştırırız. Üstelik ücret karşılığı olmaksızın eşyaları yerleştirmeye de yardımcı oluyoruz. Çalışanlarımızın işinde uzman olması, yardımsever olması ve müşteri memnuniyetini %100 diri tutmaya çalışması sayesinde bu günlere ulaşabildik. Gelecek nesillere de daha kaliteli ve yararlı olabilmek adına nakliyat sektöründe bir numara olmaya devam edeceğiz.

 

Telefon

0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

 

 

Keçiören Nakliyat 2014