0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Elazığ Nakliyat

Elazığ nakliyat firması olarak geçtiğimiz yıllardan bu yana son derece kaliteli bir hizmetle sizlerle olmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz her an her yerden ulaşım sağlayabileceğiniz ve daima güvenebileceğiniz bir firma olarak hizmet veriyoruz. Nakliyat sektöründe yer alan tüm firmaların önüne geçerek aynı zamanda Keçiören nakliyat olarak da biliniyoruz. Keçiören Nakliyat ismini genel olarak kullanmamızın yanı sıra illere göre özel isimlerimizi de kullanıyoruz. Bünyemizde yer alan binlerce çalışan ve işinde uzman elemanlar dahilinde taşınacak olan eşyalarınızı özenle, büyük bir titizlikle ve kırıp dökmeden, çizik dahi atmadan taşımaya destek oluyoruz. İşimizi yaparken işinde uzman olmayan hiç kimse yer almıyor. Nakliyat sektöründe en fazla tercih edilen ve bu günlere kadar başarısını arttırarak devam etmiş olan bir firma olarak işimize gereken özenin çok daha fazlasını gösteriyoruz.

 

Söz Verildiği Gibi Tam Vaktinde Teslimat

Müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak ve söz verdiğimiz saatte tüm taşıma işlemlerini bitirmek adına Elazığ nakliyat olarak oldukça hızlı ve güvenilir çalışıyoruz. Anonim bir şirket gibi değil tamamen profesyonel bir şirket olarak hizmet veriyoruz. Bizler bu günlere her geçen gün kalitemizi, özgüvenimizi, hizmetimizi ve güvenilirliğimizi arttırarak gelmiş bir firmayız. Bunu göz ardı etmeksizin gelecek zamanlara da başarı ve özgüvenle ilerlemeye devam ediyoruz. Taşınması gereken her türlü eşya ve paketi taşıyoruz. Üstelik bizden kaynaklı, eşyalarınıza bir hasar gelirse derhal bu hasarı karşılıyoruz ve sizleri zor durumda bırakmıyoruz. Ancak bu zamana kadar taşımacılık yaptığımız hiçbir alanda herhangi bir eşyaya zarar gelmedi ve biz sizlerin güvenini bir kez daha artı olarak hanemize yazmış bulunduk.

 

Eşyaları Yerleştirmeye Yardım

Bizler Elazığ nakliyat olarak yalnızca eşyalarınızı taşımakla kalmıyor aynı zamanda yerleştirmeye de destek oluyoruz. Bu tamamen müşterilerimizin isteklerine bağlı gelişen bir eylemdir. İşimiz yalnızca taşıma kısmında yer almaktır. Ancak müşterilerimiz istediği takdirde, hiçbir ücret almaksızın yerleştirme işlemlerinde de yer alıyoruz. Ayrıca taşıma kısmı için aldığımız ücretler de eşyaların ağırlık ve boyutlarına, taşınacak olan mesafelerin uzunluğuna göre değişkenliğe maruz kalabiliyor. Ancak bizler hiçbir zaman müşterilerimizi zorda bırakmıyoruz. Güler yüzlü, sıcakkanlı ve işini hızlı, güvenilir ve en titiz şekilde yapan çalışanlarımız ile kalp kazanmaya devam ediyoruz. Hem aldığınız hizmetten memnun kalmak istediğinizde hem de sıcak bir hizmet karşılığında uygun fiyatlar görmek istediğinizde bizler ilk tercihiniz olabiliriz ve hayal kırıklığına uğramazsınız.

 

Telefon

0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

 

 

Keçiören Nakliyat 2014