0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

Keçiören ilçesinde Asansörlü Nakliyat

Klasik taşıma yöntemleri artık geride kalırken asansörlü nakliyat her alanda kullanılmaya başladı ve klasik yönteme göre çok daha kolay ve güvenilir bir sistem ile taşımacılık sağladığında müşteriler tarafından çok tercih ediliyor.

Günümüzde artık nakliye alanı modern teknikler kullanmakta ve değişen zamanı yakalayan bir sistem halini almaktadır. Her alanda yaşanan değişimler nakliye alanında yaşanmakta ve modern teknikler ile taşımacılık yöntemleri gelişmektedir.

Modern taşımacılık teknikleri arasında son yıllarda yaygınlaşan bir teknik olarak asansörlü nakliyat çok popüler olmuştur. Son yıllarda asansörlü evden eve nakliyat uygulamaları çok yaygın hale geldi. Modern şehirlerle beraber yüksek katlı binaların artması klasik eşya taşıma yöntemlerini ikinci plana attı.

Asansörlü nakliyat Nasıl İşliyor?

Nakliyat asansörleri, harici bir araç üzerine monte edilmiş veya römorklu olmak üzere iki farklı çeşitte kullanılmaktadır. Taşıma yapılacak binanın pozisyonuna ve kat yüksekliğine göre bu iki modelden biri tercih edilmektedir.

Bina dışından kurulan nakliyat asansörünün avantajları oldukça fazladır. Bina dışından kurulduğu için diğer bina sakinleri rahatsız edilmemiş olur. İnsan gücü ile taşıma yapılmadığından eşyalara verilebilecek zarar en aza indirilir. Taşıma personeli daha az yorulur ve eşyaların toplanmasını ve paketlenmesini daha özenli ve doğru yapabilirler.

Nakliyat firmaları artık keçiören asansörlü nakliyat yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntem sayesinden zamandan, insandan tasarruf edilirken kaliteli bir taşıma süreci yaşanmış olur.

Asansörlü Nakliyat’ın Avantajları

Asansörlü nakliyat avantajları klasik taşımacılığa göre oldukça fazladır. Eski yöntem ile asansörlü nakliyat yöntemi arasında çok fark vardır. Eski yöntem sisi yorar ve eşyalarınıza zarar verir. Oysa asansörlü nakliyat sizi birçok dertten kurtarır ve güvenli bir taşıma süreci sağlar.

-Zamandan oldukça fazla tasarruf edilmektedir.

-İnsan gücü kullanılmadığından taşıma ekibi eşyaları daha özenli paketler ve yerleştirir.

-Çevreyi rahatsız etmeden taşıma süresince huzurlu bir zaman geçer.

-Eşyalara zarar gelme olasılığı en aza indirilir.

-Büyük ve taşınması güç eşyalar kolayca yüksek katlardan aşağı indirilir.

-Düşme, kırılma gibi riskler ortadan kalkar.

Evin ve binanın şekline göre işlem yapılacağı için hiçbir zorluk çıkmaz.

Keçiören Nakliyat 2014