0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

ARTIK TAŞINMAK ÇOK DAHA KOLAY

Taşınmak için büyük zamanlar gerekmemektedir. Ayrıca büyük koşuşturmalar içerisine girip gereksiz stresler yaşamaya da gerek yok. Evlerini ya da iş yerlerini değiştirecek olan kişiler asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde kısa süreler içerisinde hiçbir sorun ile karşılaşmadan taşınmaktadırlar. Asansör sistemi hem firma çalışanlarının hem de eşya sahiplerinin menfaatine işlerin ortaya çıkmasını sağlarken, zamanlarını onlara hediye ederek stressiz taşınmalar sunmaktadır. Bina içerisinde eşyaları zor şartlar altında taşıyan ekip ne kadar dikkatli olsa da çizilme ve kırılma gibi istenilmeyen durumların tam anlamı ile önüne geçememektedir. Bu da firma ile müşterilerinin arasında istenilmeyen durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Asansör sistemi bu durumu tam anlamı ile ortadan kaldırmakta ve sorun yaşanmadan kısa sürede eşyaların taşınmasını sağlamaktadır.                    


Yıllardır eşya taşınması gereken durumlarda hem maddi hem de manevi zorluklar yaşanılmaktadır. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan kaliteli malzemelerin temin edilmesi, hava şartlarından etkilenmeleri adına kapalı kasa araçların ayarlanması, mobilyaların sökülüp, yeniden kurulumunu gerçekleştirecek olan kişilerin ayarlanması zaman gerektirmektedir. Tüm bu işleri üstlenen asansörlü evden eve nakliyat işinde uzman ekibi ve kaliteli malzemeler ile herkesin arzu ettiği seviyelerde hizmetler sunmaktadır. Nakliyat tarafından verilen fiyat teklifleri sunulacak olan hizmetlere göre belirlenmekte ve bu sayede her taşınmanın kendisine özel fiyatları olmaktadır. Evden eve sorunsuzca yapılan taşınmalardan faydalanmak ta kolay olup, nakliyatın iletişim bilgilerine ulaşıldığında gerekli ekspertiz verilen adreslere gelerek analizleri yapmaktadır.                                                                 


Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, sökülmesi gereken mobilyalar alanında uzman ekip elemanları tarafından eski mekânlarında sökülüp ambalajlanmakta ve yeni mekânlarında yeniden kurulmaktadırlar. Hizmet öncesinde asansörlü nakliyat müşterilerinden maddi ve manevi değerleri olan özel eşyalarını almalarını istemekte ve diğer tüm eşyaların toparlamasını kendileri üstlenmektedir. Eşyalara uygun sayılarda belirlenen doğru ekip sayısı ve araç boyutu taşınmaların daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesi adına önemli olmaktadır. Ayrıca sigorta kapsamında yapılmakta olan taşınmalar eşya sahiplerinin kendisini daha güvenli hissetmesini ve gereksiz maddi kayıplar yaşamamalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra eşya depolama, parça eşya taşıma gibi diğer hizmetlerde de müşterilerine gerekli yardımları yapmaktadır.

 

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014