0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

EŞYALARINIZI ÖZENLE TAŞIYORUZ

Müşterilerine değer veren ve onların hiçbir şekilde mağdur olmamasını isteyen Ankara nakliyat çalışmalarını teknoloji harikası sistemler ile yapmaktadır.  Tek kullanımlık olan ve kalitesi ile eşyaları en iyi şekilde muhafaza eden ambalajlar, dayanıklı koliler, koltuk ve yatakların üzerine örtülen naylonlar taşınmaların hasarsız sonuçlanması adına önemli olmaktadır. Eşyalar ağırlıklarına göre kolilere yerleştirilmekte ve taşınmalar sırasında kolilerde parçalanma ya da yırtılma gibi sıkıntılar yaşanmaması adına gerekli önlemler alınmaktadır. Koliler ve diğer tüm eşyalar kapalı kasa tercih edilen araçlara asansör sistemi sayesinde taşınmaktadır. Bu sistem ekibin daha az enerji harcamasını sağladığı gibi eşyaların zarar görmemesini ve taşınmaların sürelerinin daha kısa olmasını da sağlamaktadır.                       


Ülkemizin her noktasını istenilen zamanlarda hizmet sunmakta olan Ankara evden eve nakliyat sektörde güvenilirliğin temel olduğunun bilincinde olup, bu konuda gerekli olan güveni müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli hizmetleri ile büyük memnuniyetler kazanmakta olan nakliyat olumlu tepkilerin çok fazla alana duyulması sayesinde sahip olduğu müşteri potansiyelini büyük ölçüde artırmaktadır. Bünyesinde görevli olan ekip elemanlarının her birinin farklı alanlarda yeteneklerinin olması da eşya sahiplerinin taşınmalar sırasında başka usta arayışları içerisine girerek zaman kaybetmesinin önüne geçmektedir. Mobilyalardan anlayan ve montajlarını gerçekleştirebilmekte olan ekip elemanları sökülmesi gereken mobilyaları söküp, dikkatlice paketlemektedir. Yine aynı şekilde yeni adreslerde ev sahipleri tarafından belirlenmiş olan yeni yerlerinde kurulumlarını gerçekleştirerek kullanılabilir hale getirmektedir.                                                                                                                                


Hizmetlerinin her noktasına dikkat eden Ankara asansörlü nakliyat kullanmakta oldukları asansör sisteminin taşınmalarda sorun yaşatmaması adına bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır. Sisteme gözü gibi bakan nakliyat bu sayede daha önceki yıllarda oldukça uzun süren ve büyük yorgunluklara neden olan taşınmaların tarihe karışmasını sağlamaktadır. Ev ya da iş yeri adreslerinde değişiklik yapacak olan kişiler tercih edecekleri nakliyatta bu özel sistemin var olmasına ve eşyalara sigorta yapılıp yapılmadığına bakmaktadırlar. Ancak bu özel hizmetleri sunmakta olan firmalar ile çalışarak maddi ve manevi kazançlar elde etmektedirler. Zamanının ve paralarının değerini bilen kişilerde tüm bu ayrıntılara özen göstererek onlar için çalışan nakliyatın hizmetlerinin farkına varıp, gerekli görüşmeleri yapmalıdırlar.

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Keçiören Nakliyat 2014