0-312-381-08-08 / 0-312-360-33-30
0-537-955-47-42 / 0-537-379-41-41

NEDEN Mİ BİZ?

Artık herkes için zamanı oldukça değerli. Özellikle de büyük şehirlerde günlerin yoğun geçmesi iş ve evlerden başka hiçbir ekstraya zaman kalmamasına neden olmakta. Haftanın tek bir günü izinli olan ve yoğun tempo arasında ev taşımak zorunda olan kişilerin günler öncesinden uykuları kaçmaktadır. Oysaki Kıbrıs nakliyat bu konuda büyük bir titizlikle çalışmalarına devam etmekte ve istenilen her alana kaliteli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerinin beklentileri üzerinde hizmetler sunmakta olan nakliyat kendileri ile gerekli görüşmeleri yaptıktan eşyaları görmeye gitmektedir. Sonrasında taşınmanın planını çıkartarak hazırlıklarını yapmakta ve zaman kaybetmeden toparlamalara başlamaktadır. Her daim tek kullanımlık malzemeler kullanan ve bu sayede eşyaları maksimum seviyelerde korumakta olan nakliyat eşya sahiplerine maddi ve manevi olarak her hangi bir problem yaşatmamaktadır.                                                                                                                 

Gerekli güveni müşterilerine veren nakliyat müşterileri işlerinin başındayken ya da erteleyemedikleri bir seyahatteyken evlere gelerek eşyaları toparlamaktalar. Kurulum ve montaj gerektiren tüm eşyalarla da kendisi ilgilenmekte olan Kıbrıs evden eve nakliyat bu sayede müşterilerinin evlerine gelerek usta arayışları içerisine girmelerine de engel olmaktadır. Hem zaman kaybetmeyen hem de ekstra paralar harcamak zorunda kalmayan eşya sahipleri bu kaliteli hizmetleri tüm çevrelerine önermektedir. Çizgisini bozmayan ve her daim olumlu yorumlar alan nakliyat bu sayede adını daha fazla kişiye ulaştırarak sektördeki yerini korumakta ve müşteri potansiyelini artırmaktadır.                                                                     


Çalışmalarında teknolojiden faydalanmakta olan nakliyat sektörde kullanılmakta olan ve eşya sahiplerinin sorunsuzca güven içerisinde taşınmalarını sağlamakta olan asansör sistemini de bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede kendisine gelen ve taşınacakları evlerin ya da iş yerlerinin binaların en üst katlarında olduğunu söyleyen müşterilerine rahatlıkla yardımcı olabileceğini ve herhangi bir sorun yaşanmayacağını da söyleyebilmektedir. Kalitesinden asla ödün vermeyen ve hep daha iyisini yapabilmek adına çalışan Kıbrıs asansörlü nakliyat hizmetleri için talep ettiği ücretlerini de makul fiyatlarda söylemektedir. Ayrıca farklı ödeme seçenekleri de sunarak herkesin ödemelerini zorlanmadan bütçelerine uygun şekillerde yapmalarını sağlamaktadır.  Sorun yaşamadan uygun fiyatlara taşınmak isteyenlerin adresi olan nakliyat firması çok daha uzun yıllar bu özel hizmetten müşterilerini mahrum etmemek adına çalışmalarına devam etmek istemektedir.

Keçiören Nakliyat 2014